מערכות Vulcan תעשייתיות

מערכת ידידותית לסביבה לטיפול באבנית במתקנים תעשייתיים

בכל יום עוברות כמויות גדולות של מים במתקנים תעשייתיים. טכנולוגיית Vulcan-Impulse מטפלת במים באמצעות פולסים חשמליים מיוחדים המסלקים את כושר ההידבקות של האבנית. משקעי האבנית מתרככים ופשוט נשטפים במים כאבקה דקה. Vulcan מספקת פיתרון ללא מלח וכימיקלים לכל סוגי הבעיות הקשורות לאבנית במתקנים תעשייתיים רבים.

 

סדרת המערכות לתעשייה מטפלות בצינורות בקוטר של עד 1000 מ"מ, ונועדו לספק פתרונות לכל סוגי התעשיות. במערכת קיימות 10 תוכניות שונות כדי להתאים את המערכת באופן אישי לקוטר הצינור ולחומר שממנו הוא עשוי.

מגדלי קירור

מגדלי קירור:
מכיוון שהאבנית אינה מתנדפת במים, המשקעים מצטברים במהירות במגדלים וסותמים את המערכת. זה גורם לירידה בתפקוד ולהוצאות תחזוקה גבוהות. עם Vulcan אפשר להשיג הפחתה משמעותית של משקעי אבנית. המים אינם רעילים עוד והזיהום החיידקי מצומצם. בנוסף, עם מערכת Vulcan אפשר להפעיל את מגדל הקירור במחזורים גבוהים יותר, ובכך למזער את צריכת המים.

מערכות חימום

מערכות חימום:
כאשר מחממים מים באמצעות נפט, גז, טכנולוגיות חימום חשמליות או סולאריות – האבנית מצטברת על גופי החימום ומוליכי החום. בעקבות הליקוי בהולכת החום, מתרחש בזבוז אדיר של אנרגיה וכושר הולכת החום פוחת. Vulcan עוזרת להפחית את האבנית, ומיכלי מים במעגל הראשי והמשני יזדקקו לניקוי פחות. אפשר להפחית את תדירות הניקוי.

רפואי – בתי חולים, בתי אבות, מגורים: 
בתי חולים, בתי אבות או מתקני טיפולים רפואיים משתמשים בכמויות גדולות של מים על בסיס יומי. מרככי מים מסורתיים פועלים על בסיס מלח ומייצרים מים עשירים בנתרן אשר אינם מומלצים לאורחים וקשישים. מערכת Vulcan מגנה על הצנרת ועל מכשירי החשמל תוך שמירה על הרכב המים המקורי והבריא.

למערכות Vulcan יש שימושים רבים נוספים. צרו קשר לקבלת פרטים.

מוצרי VULCAN
מערכות תעשייתיות מתאימות ל-

מגדלי קירור, מערכות חימום, תעשיית אלומיניום, מבנים גדולים, ייצור כימי, תעשיית רכב, דפוס הזרקה, תעשיית טקסטיל, תעשיית עצים, ענף הדפוס, ייצור גומי, בתי חולים, בתי זיקוק, ייצור מזון, טיפול בשפכים, ועוד רבים…

יתרונות המערכת

עלון מידע על המערכת
גודל הצינור
רוחב הרצועות
פלייר תעשייה
מגדלי קירור

בדף המוצר תוכלו למצוא מידע נוסף, תמונות, קטעי וידאו והורדות ישירות. 

אנא בחרו דגם מהרשימה להלן כדי לראות מידע נוסף.

מערכות Vulcan לשימוש תעשייתי: