למה כדאי להתקין מערכת Vulcan לשימוש ביתי?

הצנרת

הפחתת משקעי האבנית בצנרת שלכם

מערכת Vulcan משנה את כוח ההדבקה של גבישי האבנית כך שהאבנית נשטפת במים שלך כאבקה דקה. היווצרות משקעי אבנית קשים חדשים נעצרת.

מערכת Vulcan מרככת את המשקעים הקיימים 

המערכת מרככת בזהירות את המשקעים הקיימים בצנרת. מתרחש תהליך טבעי של התפרקות אבנית והצינורות מתנקים בהדרגה. תהליך ההתפרקות הזה לא יגרום לסתימה בצינורות שלך או בביוב – מכיוון שהגבישים המטופלים הם בגודל מיקרוסקופי ונשטפים במים.

הגנה מפני קורוזיה

לעיתים קרובות, צינורות מתכת סובלים מקורוזיה. טכנולוגיית הפולסים של מערכות Vulcan מעוררת אפקט של אלקטרולורזה שמייצרת שכבת מגן פחמנית המונעת היווצרות קורוזיה. 

הגברת לחץ מים

וולקן מנקה את הצינורות ממשקעי האבנית ואף יכול להחזיר את הקוטר המלא המקורי של הצינור. וכך יכולים המים לחזור לזרום בחופשיות ולהביא ללחץ מים רגיל.

מערכות Vulcan מפחיתות את היווצרות החלודה

ברוב המקרים, כאשר נוצרים משקעי אבנית אפשר למצוא זמן קצר לאחר מכן גם חלודה. בדרך כלל החלודה מתקבעת על האבנית. מכיוון שתחמוצת החלודה הוא אדום, נראה כי משקעי האבנית בצינורות מתכת הן אדומות גם כן. כאשר מערכת Vulcan מפחיתה את האבנית, היא מפחיתה בו-זמנית גם את החלודה שאיתה.

מערכת VULCAN מפחיתה את צמיחת הבקטריות בצנרת

משקעי אבנית משמעותיים, עם המשטחים הלא אחידים שלהם, הם בית הגידול המושלם לחיידקים. ברגע שהאבנית נעלמת, אין אזורים נוספים שבהם חיידקים יכולים לצמוח.

 

חימום

מחממי מים

מערכות VULCAN שולטות לצמיתות בהצטברות האבנית במחממי מים ללא מיכל, ומפחיתות את הצורך בתחזוקה קבועה ככל שממירי החום צוברים פחות משקעים. דוד המים שלך יעבוד שוב ביעילות רבה יותר, והזמן עד לשירות התחזוקה הבא שלך – יתארך.

מערכות החימום מגיעות שוב לביצועים מלאים

כאשר מחממים מים במיכל מים חמים, המים הקשים מביאים תמיד למשקעים כבדים בגופי החימום. שכבה זו גורמת, 

בהכרח, להפחתה גדולה ביכולת הולכת החום. עם מערכת Vulcan כמות המשקעים 

פחותה באופן משמעותי והחימום שלך מתבצע בקיבולת גבוהה בהרבה. מרווחי הזמן בין פעולות התחזוקה גדלים. בדרך כלל, חשבון החשמל יופחת באופן משמעותי.

» לחץ כאן לקרוא כיצד האבנית הורסת את מחממי המים (אנגלית).

דוד שמש וקולטים

מערכות Vulcan מונעות הצטברות של אבנית במערכת. זה שומר על ניקיון גופי החימום והצינורות. יתר על כן, מערכות Vulcan מצמצמות את הצטברות האבנית בקולטים, הוא מגן על דוד המים החמים וצינורות הוואקום, ועוזר למנוע חימום יתר במערכת. אין יותר צורך להשתמש בחומצות.

» לחץ כאן כדי לקרוא על מניעת אבנית בדוודי שמש ומערכות חימום מים באמצעות מערכות Vulcan (אנגלית).

מטבחים ומכשירי חשמל במטבח

משטחי עבודה, כיורים, ברזים וכלים קבועים נשארים נקיים יותר

תוכלו להבחין במהירות כי אבנית נראית לעין אך פועלת כמו 'אבק' עדין הניתן להסרה בקלות בעזרת מטלית לחה. משטחים ואריחים יהיו שוב חלקים ומבריקים יותר.

מדיחי כלים

מדיחי כלים פועלים עם פחות חומרי ניקוי ופחות תוספים. אפשר להפחית את השימוש בחומרי ניקוי בשיעור של עד 25%. סימני הטיפות האופייניים על כלי האוכל מצטמצמים או אינם ניכרים עוד. » לחץ כאן למידע על Vulcan למדיחי כלים (אנגלית).

מערכות אוסמוזה הפוכה

מסנני RO למי הברז שלך מחזיקים מעמד זמן רב יותר. מסנני מים וממברנות מסנן RO יעבדו ביעילות רבה יותר והחילחול קל יותר לטיפול.

חדרי אמבטיה ורווחה

מערכת Vulcan אינה משנה את ההרכב הכימי של המים, וסידן ומגנזיום נשארים במים. תוכלו להבחין במהירות שהאבנית נראית לעין אך מתנהגת כמו 'אבק' עדין הניתן להסרה בקלות בעזרת מטלית לחה. כתמים על כיורים, שירותים או אביזרים שונים ירדו בקלות. ראשי מקלחת נשארים נקיים זמן ארוך יותר. ניתן לקצץ בשימוש בסבון ובחומרי ניקוי בשיעור של עד 25%.

מכיוון שהטיפול גורם לירידה במתח של פני המים, המים ירגישו כאילו הם "רכים" יותר. ככלל, הסבון ייצור יותר קצף. העור ירגיש חלק יותר והשיער יהיה הרבה יותר קל לסידור מכיוון שחלקיקי האבנית כבר לא הופכים אותו למקורזל כל כך.

Vulcan מערכת ירוקה לטיפול באבנית במים

מכונות כביסה

הניקוי יעיל יותר מכיוון שמים שטופלו במערכת Vulcan מקציפים בצורה ניכרת יותר. כמות זהה של חומר כביסה תתן לכם בגדים נקיים יותר. לעיתים קרובות תוכלו להפחית את כמות חומרי הכביסה בשימוש היומיומי שלכם או להתרחק מחומרים אגרסיביים במיוחד. יתר על כן, מערכת Vulcan מאריכה את חיי גוף החימום של המכונה.

» לחץ כאן לקריאה על השפעת מערכות Vulcan  על מכונת הכביסה (אנגלית).