למה כדאי להתקין מערכת Vulcan לשימוש מסחרי ותעשייתי?

איש

ניהול מתקנים

ניהול בניין, מלון או עסק מצריכים מעקב מתמיד אחר כל הציוד הטכני, המתקנים הסניטריים, שטחי החוץ וכו'. מערכות Vulcan מסייעות לשיפור הניהול, הקיימות והרווחיות בתחומים רבים. מערכות Vulcan עוזרות למכשירים המוזנים במים להגיע לתוחלת החיים המקסימלית שלהם ושומרת על תחזוקה מינימלית.

התקנת מערכת Vulcan בבתים משותפים ומבנים גדולים

התקנת מערכת Vulcan בבתי ספר ומוסדות חינוך

התקנת מערכת Vulcan במקומות אירוח, בתי מלון ומסעדות

התקנת מערכת Vulcan במתקנים רפואיים

יתרונות מערכות Vulcan לצנרת

אנשיםהפחתת משקעי אבנית

מערכות Vulcan מסירות את כוח ההדבקה של חלקיקי האבנית, כך שהאבנית פשוט נשטפת עם המים מהצינור כאבקה דקה ונמנעת היווצרות משקע חדש של אבנית קשה.

פירוק משקעי אבנית קיימים

המערכת מרככת בזהירות את המשקעים הקיימים בצנרת. מתרחש תהליך טבעי של התפרקות אבנית והצינורות מתנקים בהדרגה. תהליך ההתפרקות הזה לא יגרום לסתימה בצינורות שלך או בביוב – מכיוון שהגבישים המטופלים הם בגודל מיקרוסקופי ונשטפים במים.

 הגנה מפני קורוזיה

לעיתים קרובות, צינורות מתכת סובלים מקורוזיה. טכנולוגיית הפולסים של מערכות Vulcan מעוררת אפקט של אלקטרולורזה שמייצרת שכבת מגן פחמנית המונעת היווצרות קורוזיה.  

הגברת לחץ המים

מערכות Vulcan מנקות את הצינורות ממשקעי אבנית ואף יכולות להשיב לצינורות את הקוטר המלא שלהן. המים יכולים לזרום שוב בחופשיות, ולחץ המים שב להיות מספק.

הפחתת חלודה

ברוב המקרים, בכל פעם שיש משקעי אבנית – זמן קצר לאחר מכן תמצא גם חלודה. כאשר נוצרים משקעי אבנית, מוטבעים בהם חלקיקי ברזל. כך, האבנית והחלודה משתלבים יחד לחומר אחד הנראה בצינור כמשקעים בצבע אדום. כאשר מערכת Vulcan מפרקת את האבנית, היא מפחיתה בו-זמנית גם את החלודה שאיתה.

הפחתת רמת הבקטריות

אנו יודעים כי האבנית מהווה כר גידול לחיידקים ולחומרים לא רצויים אחרים. ברגע שמותקנת מערכת Vulcan והאבנית מופחתת, כר גידול החיידקים קטן. בדרך זו, זיהום חיידקי מופחת במידה רבה או אפילו מוסר לחלוטין.

מוצרי חשמל

מחממי מים

מערכות VULCAN שולטות לצמיתות בהצטברות האבנית במחממי מים ללא מיכל, ומפחיתות את הצורך בתחזוקה קבועה ככל שממירי החום צוברים פחות משקעים. דוד המים שלך יעבוד שוב ביעילות רבה יותר, והזמן עד לשירות התחזוקה הבא שלך – יתארך.
קראו כאן כיצד האבנית פוגעת ביעילות החימום.

מערכות החימום מגיעות שוב לביצועים מלאים

כאשר מחממים מים במיכל מים חמים, המים הקשים מביאים תמיד למשקעים כבדים בגופי החימום. שכבה זו גורמת, בהכרח, להפחתה גדולה ביכולת הולכת החום. עם מערכת Vulcan כמות המשקעים פחותה באופן משמעותי והחימום שלך מתבצע בקיבולת גבוהה בהרבה. מרווחי הזמן בין פעולות התחזוקה גדלים. בדרך כלל, חשבון החשמל יופחת באופן משמעותי.

מערכות Vulcan ומרככי מים

בסביבות תעשייה וייצור, ייתכן שתזדקק למרככי מים כדי להגיע למצב של אפס סובלנות לסידן במים. לאחר מכן, מערכות Vulcan יכולות לשפר את ביצועי המרכך. עם זאת, במקרים רבים, תוכל אפילו להיפטר ממרכך המים שלך ולהחליף אותו במערכת Vulcan.

א) Vulcan מחליפה לחלוטין מרככי מים
מערכת Vulcan היא החלופה הידידותית לסביבה למרככי מים מסורתיים מבוססי מלח. המלח שמופץ למים בעת שימוש במרככי מלח מזהם את הסביבה ואינו מומלץ לילדים צעירים או אנשים מבוגרים. ניתן, בקלות, להוציא את מערכת המרכך הישנה משימוש פשוט על ידי עקיפתה.

VULCAN עם מרככי מים

ב) Vulcan בתוספת למרככי מים
מערכת Vulcan היא החלופה הידידותית לסביבה למרככי מים רגילים על בסיס מלח. עם זאת, אם תרצו מסיבות מיוחדות לשמור על המרכך פועל, תוכלו לחסוך סכומי כסף גדולים בשימוש במערכת Vulcan בתור עזר. זה מוזיל עלויות המלח, מרווחי התחזוקה יוארכו צפויים פחות תקלות בשסתומי השטיפה, וכו'.

דוד שמש וקולטים

מערכות Vulcan מונעות הצטברות

 של אבנית במערכת. זה שומר על ניקיון גופי החימום והצינורות. יתר על כן, מערכות Vulcan מצמצמות את הצטברות האבנית בקולטים, הוא מגן על דוד המים החמים וצינורות הוואקום, ועוזר למנוע חימום יתר במערכת. אין יותר צורך

 להשתמש בחומצות.

קראו כאן על מניעת אבנית בדוודי שמש ומערכות חימום מים באמצעות מערכות Vulcan.

מגדלי קירור

מגדלי קירורמערכות Vulcan מפחיתות באופן משמעותי את מרבצי האבנית. מים שלא נספגים אינם רעילים יותר וזיהום החיידקים ממוזער. עם מערכת Vulcan אפשר להפעיל את מגדל הקירור במחזורים גבוהים יותר של ריכוז אבנית מה שממזער את בזבוז המים.
קראו כאן על Vulcan במגדלי קירור.

מערכות אוסמוזה הפוכה

כאשר מערכת Vulcan מותקנת לפני מערכת אוסמוזה הפוכה היא עשויה לעזור בשתי דרכים:

א) ממברנות המסנן מחזיקות מעמד זמן רב יותר ופועלות בצורה יעילה יותר, ומשקעי האבנית על הממברנות הרגישות ממוזערות.

ב) מערכת Vulcan מסייעת לכך שאפשר לטפל ביתר קלות במים הקשים למחצה (שאריות המים) והם אינם גורמים לנזק בהמשך הביוב.

בתי מלון / מסעדות / מטבחים

מדיחי כלים

מדיחי כלים פועלים עם פחות חומרי ניקוי ופחות תוספים. אפשר להפחית את השימוש בחומרי ניקוי בשיעור של עד 25%. סימני הטיפות האופייניים על כלי האוכל מצטמצמים או אינם ניכרים עוד. קראו כאן על Vulcan למדיחי כלים (אנגלית).

מסנני אוסמוזה הפוכה

מסנני אוסמוזה הפוכה עבור מי השתייה מהברזים שלך מחזיקים מעמד זמן רב יותר. מסנני מים וממברנות בטכנולוגיה של אוסמוזה הפוכה יעבדו ביעילות רבה יותר והמים הנספגים – קלים יותר לטיפול.

סופחי שומןקולטי שומן

מערכות Vulcan משפרות את הטיפול במפרידי שומן בשתי דרכים: השומן שנאסף למעלה יוצר פחות אשכולות והוא יותר הומוגני, וזה מקל על שאיבתו למיכל חיצוני. הטיפול באמצעות מערכת Vulcan גם מונעת מהמים שנותרו ליצור אבנית במיכל; וכך הצינורות, השסתומים והמשאבות נשארים נקיים יותר.

מכונות לייצור קרח

מכונות לייצור קרח יוצרות פחות משקעי אבנית בעת הפעלתן, וכך המכונות פועלות בצורה אמינה יותר. כל מכונות הגלידה, כמו גם ייצור קוביות קרח או קרח כתוש, מתמודדות עם בעיות דומות.
קראו כאן כיצד התמודדו עם אבנית במכונות לייצור קרח במשק חקלאי בקיבוץ מירב

חדרי אמבטיה ורווחה

מכונות כביסה

מכונות כביסה

הניקוי יעיל יותר מכיוון שמים שטופלו במערכת Vulcan מקציפים יותר בצורה ניכרת. כמות זהה של חומר כביסה תיתן לכם בגדים נקיים יותר. לעיתים קרובות תוכלו להפחית את כמות חומרי הכביסה בשימוש היומיומי שלכם או להתרחק מחומרים אגרסיביים במיוחד. יתר על כן, מערכת Vulcan מאריכה את חיי גוף החימום של המכונה.
קראו כאן על השפעת מערכות Vulcan על מכונת הכביסה (אנגלית).

חדרי אמבטיה נקיים יותר

חדרי אמבטיה

הכירו מחדש משטחים מבריקים וחלקים יותר בחדר האמבטיה: על האמבטיות, הכיורים, ראשי המקלחת והאביזרים השונים וכו'. מהר מאוד תבחינו שהאבנית עדיין נראית לעין אך פועלת כמו 'אבק' עדין שניתן להסיר בקלות עם מטלית לחה. יש צורך בפחות חומרי ניקוי וכעת ניתן להימנע משימוש בחומרי ניקוי חריפים. זה יחסוך לכם שעות רבות בניקיון החדרים.

גינון

ממטרה

השקיית גינה עם ממטרות הופכת אמינה יותר ככל שהחרירים הקטנים נשארים ללא אבנית זמן רב יותר. מים שטופלו במערכת Vulcan יכולים להיספג טוב יותר על ידי צמחים. מכיוון שיש פחות כתמי אבנית על העלים, הצמחים שלך סופגים טוב יותר את מי ההשקייה ואת מי הגשמים ונראים בריאים יותר.

התחום הבריאותי

מי שתייה עשירים במינרלים​

מערכות Vulcan אינן משנות את ההרכב הטבעי של מי השתייה. המינרלים הנחוצים לתזונה בריאה ומאוזנת נשארים במים. ילדים צעירים וקשישים נהנים במיוחד מהסידן והמגנזיום הבריאים שנמצאים במי הברז באופן טבעי.

למים יש טעם וריח טובים יותר וכך הם משאירים למזון ולמשקאות את טעמם הטבעי

מערכות Vulcan שומרות על הטעם הטבעי של המים מכיוון שהן אינן משנות את הרכבם הכימי. כך תקבלו את המים הכי טעימים שאפשר. מערכות Vulcan גורמות לניקוי מערכת הצנרת פעם נוספת וכך מנקות אותה מחלקיקי חלודה. כאשר החלודה נעלמת היא אינה יכולה להוסיף טעם לא רצוי.

ספא, בריכות שחייה וג'קוזי

בריכות שחייה

בריכת שחייהמערכת Vulcan הופכת את ניקוי הבריכה לקלה הרבה יותר: האבנית בקו המים רופפת יותר וקל לנגב אותה. על כיסויי בריכה ואריחי הרצפה או הקירות ייראו פחות כתמי אבנית. מערכת Vulcan מפחיתה משקעי אבנית בצינורות ובשסתומים. משאבות הסחרור הרגישות מחזיקות מעמד זמן רב יותר, את מסנן החול צריך להחליף פחות וניתן לצמצם את השימוש בטבליות הכלור.

קראו כאן על Vulcan לבריכות שחייה, מערכות ספא וג'קוזי (אנגלית).

ג'קוזי

השילוב שיש בג'קוזי – של מים, אוויר מסוחרר ולחץ – בגביר באופן משמעותי את הצטברות האבנית. מערכות Vulcan מקלות על ניקוי האמבט. מערכות Vulcan מפחיתות משקעים בצינורות ובשסתומים. על כיסויים ועל אריח הרצפה או הקירות ייראו פחות כתמי אבנית.

קראו כאן על Vulcan לבריכות שחייה, מערכות ספא וג'קוזי (אנגלית).

מתחמי טיפול בספא ואיכות חיים

ראשי מקלחת נשארים נקיים יותר. אפשר לצמצם את השימוש בסבון ובחומרי ניקוי בעד 25%! יהיה נראה שהמים "רכים יותר". בדרך כלל, סבון יקציף טוב יותר. העור ירגיש חלק יותר והשיער יהיה הרבה יותר פשוט לטיפול מכיוון שמשקעי האבנית לא יהפכו אותו יותר למקורזל כל כך.

קראו כאן על Vulcan לבריכות שחייה, מערכות ספא וג'קוזי (אנגלית).

מערכת סינון בריכה