מערכות Vulcan לשימוש מסחרי

מערכת ידידותית לסביבה לטיפול באבנית במתקנים מסחריים

בכל יום עוברות כמויות גדולות של מים במתקנים מסחריים. מסעדות זקוקות למים להכנת מזון, מי שתייה, במדיחי כלים ובמטבח. נוסף לכך גם מתקנים כמו בריכות שחייה גדולות, מגדלי חימום או קירור הם רק כמה דוגמאות לשימושים של מתקנים מסחריים במים.

 

המערכות המסחריות מטפלות בצינורות בקוטר של עד 150 מ"מ, ועוצבו כך שיתאימו בצורה מושלמת לדרישות המתקנים המסחריים הקטנים והגדולים. יחידות אלה ניתנות לתכנות ומאפשרות התאמה פרטנית בהתאם לחומרים שמהם עשויים הצינורות ובהתאם לקוטר שלהם.

אירוח – מלונות, מסעדות, בתי קפה:
ענף האירוח צורך כמויות גדולות של מים על בסיס יומי. שירותי כביסה, ניקיון והכנת אוכל הם רק כמה דרכים שבהן מלונות ומסעדות משתמשים במים. מערכות Vulcan לא רק מגנות על הצנרת, אלא ממקסמות את השימוש במים ומקטינות את הוצאות הניקיון – והכול בטכנולוגיה ידידותית לסביבה.

בתים משותפים ובניינים גדולים:
מערכת Vulcan מגנה על מערכת הצינורות בבניין כולו. היא מרככת את האבנית שבצינורות הישנים ומגנה על דוודי מים, מערכות חימום, מכונות כביסה. גם אביזרי אמבטיה מוגנים: הפילטרים, חרירי המקלחת וראשי המקלחת נשארים נקיים יותר. אתם חוסכים בעלויות תחזוקה ותיקונים.

טפטפות לחקלאות

חקלאות: צמחים, בעלי חיים, מכונות:
Vulcan שומרת על צינורות נקיים ממשקעי אבנית קשים, מגנה על חרירים עדינים המשמשים להשקיה ושומרת על הרכב המים הטבעי העשיר במינרלים. זה מפחית או אף מבטל את צמיחת החיידקים.
למערכות Vulcan יש השפעה חיובית גם על מים שנועדים לבעלי חיים ולצמחים מכיוון שכך הם יספגו ויעבדו את המים בצורה טובה יותר.

רפואי – בתי חולים, בתי אבות, מגורים: 
בתי חולים, בתי אבות או מתקני טיפולים רפואיים משתמשים בכמויות גדולות של מים על בסיס יומי. מרככי מים מסורתיים פועלים על בסיס מלח ומייצרים מים עשירים בנתרן אשר אינם מומלצים לאורחים וקשישים. מערכת Vulcan מגנה על הצנרת ועל מכשירי החשמל תוך שמירה על הרכב המים המקורי והבריא.

למערכות Vulcan יש שימושים רבים נוספים. צרו קשר לקבלת פרטים.

מוצרי VULCAN
מערכות לשימוש מסחרי מתאימות ל-

חקלאות, גידול עופות, בתים משותפים, בריכות וספא רפואיים, מגדלי קירור, מערכות סולאריות לחימום מים, מגרשי גולף, מגרשי החלקה על קרח, איצטדיונים, בתי ספר, סופרמרקטים, מכונות שלג, יאכטות, ספינות ועוד…

יתרונות המערכת

עלון מידע על המערכת
גודל הצינור
רוחב הרצועות

בדף המוצר תוכלו למצוא מידע נוסף, תמונות, קטעי וידאו והורדות ישירות. 

אנא בחרו דגם מהרשימה להלן כדי לראות מידע נוסף.

מערכות Vulcan לשימוש מסחרי: