חסוך כסף עם Vulcan בשימוש ביתי

מערכות Vulcan עוזרות לך לחסוך כסף בביתך

חסכון כספי

השימוש ב- Vulcan חוסך זמן וכסף מהיום הראשון להתקנתו. זוהי רכישה בטוחה לביתכם עם החזר מהיר על ההשקעה.

חימום

שפר את היעילות של מערכת החימום שלך

כאשר מחממים מים במחמם מים או בעזרת דוד מים, מים קשים מביאים תמיד למשקעי אבנית על גופי החימום. שכבה זו גורמת, בהכרח, להפחתה משמעותית ביכולת הולכת החום.
משקעי אבנית בגובה של 2 מ"מ בלבד יכולים להוביל לאובדן אנרגיה של יותר מ -15%. העלייה בזמן הנחוץ לחימום מביאה לעלייה אדירה בצריכת החשמל שלכם.

איבוד אנרגיה

הגנה על קולטי השמש

החיסכון באנרגיה שלקחת בחשבון בעת רכישת דוד שמש עלול להיות מופחת בצורה דרסטית בגלל משקעי אבנית. כאן, שכבת אבנית של רק 1 מ"מ תביא לירידה של עד 40% ביעילות. עם Vulcan אתה חוסך באנרגיה, ניקוי ותיקונים.

האובדן הזה של אנרגיה מביא לשימוש בחשמל, ותפסיד חלק גדול מהחיסכון שתכננת להשיג.

חיסכון בעלויות ההתקנה

Vulcan חוסך לך בעלויות התקנה. את מרבית המערכות לטיפול במים יש צורך להתקין בתוך מערכת הצנרת, ולכן הם דורשים אינסטלטור מקצועי שיעשה את ההתקנה. מערכת Vulcan מותקנת תוך מספר דקות בלבד, בעצמך וללא כלים. אתה חוסך כסף מכיוון שאינך צריך להעסיק מישהו.

התקנה

זרקו את מרככי המים היקרים האלו!

שימוש במרכך מים הוא יקר. להפעלת המערכת דרושים כמויות גדולות של מלח. בממוצע, בעל בית מתמודד עם הוצאות של 100-200 דולר לשנה בשל עלות המלח בלבד. למותר לציין שאיש לא אוהב לסחוב שקיות מלח…

 

יתר על כן, 115-300 ליטר מים מתבזבזים בכל פעם שצריך לשטוף את יחידת המרכך. במערכת הבנויה בתוך הצנרת סביר שיהיו גם תקלות שיידרשו תיקונים. אלה יכולים להוסיף בקלות עלויות תיקון של מאות דולרים.

◄ חיסכון שנתי אפשרי: ~ 330$

השוואה:

רכישת מרכך מים בלבד תעלה 1,000 דולר ועוד 50-120 דולר להתקנה על ידי אינסטלטור. 

מעל זה יש להוסיף עלויות הפעלה ותחזוקה שנתיות.

מרכך מים

שפרו את ערך הבית שלכם!

התקנת מערכת לטיפול ידידותי לסביבה באבנית במים, שאינה זקוקה לתחזוקה, ומרככת את כל המים הזורמים בבית – תעלה את ערך הבית עבורכם, עבור ילדיכם או עבור הקונה הפוטנציאלי למקרה שתרצו למכור את ביתכם.

העלו את הערך
אני מסכים

החזר השקעה (ROI)

תלוי בגודל החיסכון וסוג היחידה שנרכשת, החזר ההשקעה במערכת Vulcan תושג לאחר כ- 1.5 שנים בממוצע.

מערכת Vulcan תגן על הבית שלך במשך 20 השנים הבאות ויותר.